YÜK ve PERSONEL
ASANSÖRLERİ
SERVİS ASANSÖRLERİ
Sanayi Tipi Asansörler

• Servis ve Bakım Asansörleri
GEDA Servis ve bakım asansörü özel olarak sanayi kullanımı için tasarlanmış bir asansör modelidir.Çeşitli kabin ebatları ve kaldırma hızlarıyla varyasyonu geniş GEDA Servis ve bkım asasnörü tüm sanayi kuruluşlarında kullanmaya uygundur.

Başlıca kullanılan sektörler geri dönüşüm tesisleri,çimentio fabrikaları,kimyasal ürün işleme tesislerini sayabiliriz.

Bunların yanında soğutma bacalarında,silolarda ve konteyner limanlarında kullanılan konteyner vinçlerinde de kullanılmakta.
Malzeme Taşıma Asansörleri

• GEDA 850 ZM P
Sürekli kalacak şekilde montajı yapılmış GEDA Malzeme Asansörünün genistü açıkş taşıma platformu sayesinde basit ve ekonomik taşıma olanakları sağlamakta.

850 Kg taşıma kapasitesi ve 9m/dk kaldırma hızıyla kendini kanıtlamış ve lastik üretim tesislerinin depolarında yerini almış durumda.

Sanayi Tipi Malzeme ve Personel Taşınmasına Uygun Platformlar (Yarı Açık Asansörler)

GEDA 500 Z/ZP P ve GEDA 1500 Z/ZP P model asansörler asfalt karıştırma ünitelerinde,çakıl taşı üretim tesislerinde ve her türlü silolarda tercih edilmekte.Bu asansörler sayesinde periyodik bakımların daha hızlı ve kolay yapılması sağlanıyor.

Sanayi Tipi Kapalı Kabin Yük ve Personel Taşınmasına Uygun Asansörler

GEDA Multilift P18 P model kapalı kabin asansör çift mast sistemi sayesinde 1500 Kg malzeme veya 15 personel taşıma kapasitesine sahip.

Sanayi gereksinimlerinin tümüne sahip GEDA Multilift P18 P modelinin başlıca özellikleri kapalı kabin,çepeçevre korumalı asansör baz ünitesi ve asansör dolum ve boşaltım yerlerinden kumanda edebilme özelliğidir.