HALATLI ASANSÖRLER
Kılavuzsuz Asansör Sistemleri /Her Türlü Malzemenin Taşınması İçin (Yukarıya Asılan Vinçler)

Iskele kurucuları, çatı ve marangoz ustaları , boyacılar , alçı ve sıva ustaları için GEDA farklı amaçlar için farklı kapasitelerde kılavuzlu ve kılavuzsuz halatlı asansörleri geniş bir yelpazede sunuyor.

GEDA vinçlerinin tercih edilmelerinin sebebi özellikle ekonomik yönüdür,çünkü şantiyelerdeki güvenliği, maliyet tasarrufunu ve malzemenin korunmasına, beğenilen GEDA vinçleri katkı sağlamakta.

Kılavuzsuz Asansör Sistemleri /İskele Kurulumu İçin (Aşağıya Asılan Vinçler)

Iki kaldırma hızı, aşırı yük koruması , gevşek halat koruması ve iskele kurulumu için farklı taşıma ekipmanları ile bu seri vinçler, iskele parçalarını ve yapı malzemelerini en verimli ve en güvenli şekilde taşınmasına yardımcı araçlar.

Taşınması kolay halat tamburu ,yukarı taşınmasına gerek kalmadan iskelenin en alt bölümüne sabitlenir ve hareketli taşıma kolu iskelenin istenilen yüksekliğine çıkarılıp tutturulur.

GEDA iskele vinçleri hızlı kurulum ve hızlı yer değiştirme olanağı sayesinde özellikle fayda sağlamakta. Maksimum çalışma yüksekliği 40m’dir ve yukarıya yerleştirilmiş vinç sayesinde 76m’ye kadar çıkmakta.

Bu vinçler iskele kurulumu yapanların yanında özellikle çatı işleri ustaları ve boyacılar tarafından tercih ediliyor.

Broşürümüzü indirmek için tıklayınız...
Merdiven Asansörler

Geda onlarca yıldır eğri asansörler üretir. Bu asansörler güvenirlikleri ve sağlamlıkları sayesinde özellikle çatı ustaları ve dış cephe ustaları tarafından tercih ediliyor.

Bu binlerce kez kendini kanıtlamış alüminyum eğri asansörü çok yönlü kullanımı sayesinde şantiyelerin ince işler yapımında,renovasyon ve düz çatı restorasyonu işlerinin dikey taşımalarında kullanılacak basit,hızlı ve güvenilir yardımcılardır.Her amaca uygun ekipmanıyla zamandan ve çalışandan siz de tasarruf edebilirsiniz.

Tek kademeli motorların yanında çift kademeli motor sayesinde GEDA Fixlift 250 özellikle çatı işleri ustalarının tercihi olmuştur.Taşıma kapasitesi merdiven ünitelerinin özelliklerine ,eğimine ve uzunluğuna göre değişiklik göstermekte.150/200 KG taşıma kapasitesinin yanında 200/250 kg taşıma kapasiteli güçlendirilmiş merdiven ünitesi seçenekleri mevcut.